WARTO NAM

ZAUFAĆ

Podstawowe potrzeby kupującego węgiel zamykają się w kilku oczekiwaniach: uczciwy sprzedawca, uczciwa waga, suchy opał, a w przypadku ekogroszku - odpowiedni rodzaj surowca węglowego. Dwa pierwsze oczekiwania spełniamy zawsze i w 99 % – oczekiwanie trzecie (niekiedy patrząc na warunki atmosferyczne w łańcuchu dostaw – jest to niemożliwe).

 

Coraz mniej klientów chce, aby na ich zadbanych posesjach wysypywać węgiel luzem, kurzyć, zanieczyszczać: i opał i  podłoże. Klienci chcą coraz częściej otrzymywać dostawy opału w warunkach nie urągających elementarnej kulturze i estetyce. Uwzględniając te realia - stawiamy na obecność w segmencie skonfekcjonowanego opału wyznaczając nowe, wyższe standardy jakości i handlu.

 

W oczach klientów chcemy być liczącą się, znaną i cenioną firmą z branży opałowej. Mamy nadzieję, że nasi klienci dostrzegą, że u nas mogą kupić dobrej jakości opał: spełniające deklarowane parametry, dobrze zapakowany i zabezpieczony przed wilgocią.

 

Liczymy na to, że klienci odfiltrują marketingowy lukier naszej konkurencji i zauważą, że jesteśmy najtańszym dostawcą w branży uwzględniając jakość, standard produktu i obsługę klienta.

Mamy ambicję, aby dzięki znanej, dobrze kojarzonej marce oraz rzeczywistym walorom handlowym być rozpoznawalną firmą w branży.

 

 

 Kup. Spróbuj. Zostań !

KIM JESTEŚMY

KONTAKT

SOBOTA 33

59-600 Lwówek Śląski

2020 © Wszelkie  prawa zastrzeżone   

PRODUKTY

  INNE

KONTAKT

workowany-opal.pl

EKOGROSZEK

KONTAKT